Return-4.kapitola

12. června 2012 v 17:45 | Niless |  Povídky
Všichni jsme se hrnuli ven z letadla aby jsme viděli ten neodolatelný a překrásný Řím. Všem se zarazil dech při pohledu na tohle krásné město. Dokonce i Sasuke přestal mluvit. S učitelkou Tsunade jsme pomocí mapy hledali naši ubytovnu. Asi po půl hodině jsme dorazili k obří budově s názvem Paradiso. Školní ubytovna s názvem ráj? Divný... Učitelka šla dovnitř a řekla nám ať nikam nechodíme, že jde zajistit ubytování. Uběhlo tak čtvrt hodiny a učitelka nám ukázala ať si vezmeme kufry a jdeme dovnitř. Bylo to tam krásný. Nikdy bych neřekla, že školní ubytovna může vypadat i takhle. Všude se to třpitilo, byl tam velký bar snad ze všemi druhy alkoholu, nádherné dlouhé stropy a sexy barman. Vypadalo to tam jako v nějakém luxusním hotelu.
"Ták děti. Vždycky přečtu jméno a čí jméno přečtu, ten si jde pro klíč k pokoji, vezme si kufry a jde si vybalit. Za 3 hodiny sraz před ubytovnou. A Sasuke se Sakurou, nezapomeňte, že večerku máte už ve 20:00" řekla učitelka Tsunade. Kromě Tsunade s námi jela i učitelka Kurenai, kterou máme z tělocviku.
Učitelka Tsunade četla jména, až konečně zaznělo Sasukeho a moje jméno. Oba jsme se vrhli po klíči, protože od každého pokoje byl jen jeden klíč. Takže prakticky musíme být pořád spolu, kdyby někdo z nás potřeboval klíč. Sasuke byl ale rychlejší. Vzal klíč, vzal si svůj kufr a šel do výtahu, jako bych ani neexistovala. Dveře od výtahu se už zavírali a já jsem tam rychle vtrhla. Sasuke zase dělal že mě nevidí. Pokoj jsme měli až úplně nahoře v 5. patře. Osatní měli pokoje ve 4.patře a někteří dokonce ve 3. Učitelky měli pokoj v 1. patře, což bylo dobrý, protože byli daleko od nás, tak jsme se mohli navšťěvovat na pokojích. Se Sasukem jsme vystoupili z výtahu a vešli jsme do pokoje. Sasuke hodil klíče na postel. Jen připomínám že ta postel byla manželská. Oba dva jsme se na tu postel dívali jako na nějakou příšeru, pak jsme se podívali na sebe a radši jsme šli vybalovat věci. Já jsem šla jako první do koupelny. Sasuke si ani nevybaloval. Lehl si na postel a poslouchal písničky. Jenom se na mě díval jak lítám po pokoji a něco hledám.
"Chceš s něčím pomoct?" zeptal se mě se svým sexy úšklebkem.
"Jo. Jasně." Myslela jsem, že se změnil a chce být aspoň trochu milý.
"Tak si zavolej pokojovou službu." Ale ani trochu se nezměnil. Je to pořád ten Sasuke, kterého tak nenávidím.
Ještě asi 10 minut se smál tomu, jak je vtipný. Osobně mě to moc vtipné nepřišlo.
Co budu dělat celý 2 hodiny? Asi půjdu za Hinatou. A nebo ne. Moc se mi nechce. Radši počkám až půjde Sasuke za svojí partou.
Lehla jsem si na postel vedle Sasukeho, on se na mě podíval vražedným pohledem, až jsem se ho skoro bála.
"Jak se mnou chceš večer spát v posteli, když to nevydržíš ani přes den?"
"Myslel jsem, že budeš spát na zemi." Zase ten jeho úškleb. Miluju ho! Ale Sasukeho nesnáším.
Sasuke se zase celou dobu smál tomu jak je "vtipný". Na pokoji byla i televize a tak jsem si ji pustila. Byl tam nějaký romantický seriál. To je moje gusto! Sasuke mi vytrhl ovladač z ruky a vypl ji.
"A co mám teď asi podle tebe dělat? Unudit se k smrti?" Achjo. Kdy už konečně odejdeš Sasuke?
"Nevím co budeš dělat, ale ani mě to nezajímá. Radši jdu za klukama!" Konečně řekl něco rozumného.
"Dobrej nápad." zařvala jsem na něj když zabouchl dveře.
Rozdělala jsem si nízkotučnou čokoládu a přemýšlela jsem čím se zabavím. U čokolády mi to líp myslí. Nakonec jsem se rozhodla, že se osprchuju a pak si chvilku zdřímnu. Bylo to spíš naopak. První jsem usla tak na hodinu a pak jsem se šla osprchovat. Sprchovala jsem se HODNĚ dlouho. Najednou jsem uslyšela na chodbě smích nějakých kluků a hlavně Sasukeho! Proč Sasuke musí mít tak hroznou povahu? Jinak by jsem se do něj hned zamilovala. No, sprchuji se a najednou někdo otevře dveře. Nikoho neslyším, ale nějaký stín se ke mě přibližuje. Jestli to je někdo se Sasukova "gangu" tak ho asi zabiju! Ten stín mi otevřel sprchu a já jsem kolem sebe rychle obmotala osušku. Byl to Itachi. Sasukův brácha. Patří taky do té jeho party.
"Vy parchanti! Tak toho budete litovat!" Ááááá... Ječela jsem přes celý pokoj, protože za Itachim stála celá Sasukeho parta. Bylo tam asi 6 kluků a taky Sasuke. Všechny do jednoho jsem je postříkala vodou. Zasloužili si to...
Vylezla jsem ze sprchy a všichni se na mě dívali jako na obrázek. No, k mým přednostem patří i mě krásné tělo. Jen ho mnoho kluků ještě nevidělo. Všude bylo mokro, ale to teď nikoho nezajímalo, všichni se dívali jen a jen na mě.
"Na co tak koukáte?" Celá jsem se červenala. No vy byste se nečervenali, kdybyste byli jen v ručníku?
"Tý vole, Sasuke, ty máš na pokoji ale kočičku." řekl Itachi a plácl mě po zadku.
Vlepila jsem mu takovou facku, že se skoro otočil.
"Ta je pěkně vostrá! To se mí líbí..." řekl Shino. Ten je na pokoji s Ino, ale ta se mu očividně líbí méně než já.
"No, tak to by stačilo. Běžte všichni ven. Musím se převlíct."
"No, tak běžte kluci, Sakura si nepřeje abyste tady byli." řekl Sasuke provokativně.
"To si jako myslíš Uchiho, že tě tady nechám, dívat se jak se převlíkám?" pořád jsem se k němu přibližovala. Chtěla jsem ho trochu poprovokovat.
"No to si teda myslím, je to i můj pokoj." začal se ke mě přibližovat i on. Jen jsme si tak hráli. Nic k sobě necítíme. Teda myslím.
Přiblížili jsme se k sobě, až jsme se dotýkali nosy.
"Tak fajn. Klidně si tu buď." Odtrhla jsem se od něj a zamčela jsem se do koupelny. Převlékla jsem se a vyšla jsem ven z koupelny. Najednou slyším na chodbě, jak Shikamaru (jeden ze Sasukové party) vykřikuje, že se se Sasukem klidně vymění a podobné kraviny. Všichni se tam smáli jak pominutí. Lehla jsem si na postel a poslouchala jsem co se tam děje.
Už se konečně blížil čas, ve který máme sraz před ubytovnou. Zbývalo 10 minut. Do pokoje přišel vysmatý Sasuke a zaptal se jestli už jdu. A nezapoměl ani dodat : "Nemysli si, že po tom co se stalo jsme kamarádi!"
Vyšla jsem ven z pokoje a jela jsem sama výtahem. Sasuke už byl dole před ubytovnou. Pokud tedy před tím ještě někam nešel. Šla jsem kolem baru a tam si Shikamaru kupoval nějaký alkohol. Koupil tak 7, 8 flašek. Šla jsem kolem něj a dívala jsem se pořád na něj. On si mě zavolal a dal mi nějaký lísteček na kterém bylo:
"Ve 23:00 sraz u mě na pokoji. 4. patro. Pokoj číslo 51. Vstupte dovnitř bude otevřeno. Bude taková menší párty. Vemte si nějaké sexy oblečení, budeme se bavit. Shikamaru." Rozdával to snad všem. Ale já nemůžu, mám totiž večerku už ve 20:00. Achjo!
Sraz byl před ubytovnou, už tam byli všichni, jen jsme čekali na učitelku Tsunade a Kurenai.
"Sak, deš na tu párty?" šeptala mi potichu Hinata do ucha.
"Nemůžu. Mám večerku ve 20:00." Blbej Sasuke! Kvůli němu nemůžu na tu party.
"No tak, pojď, to nikdo nezjistí. Jdou tam úplně všichni. Dokonce i Sasuke." Byla tak přesvědčivá, že jsem nemohla odpovědět nic jiného než: "No tak fajn." Docela se i těším. Bude to zábava.
Učitelky konečně přišli a my jsme se vydali na cestu. Šli jsme se podívat na Koloseum a už známe snad celou historii Kolosea. Potom jsme šli všichni společně na večeři do nějaké restaurace. Název si už nepamatuji. Bylo to něco jako: nasbfihasvbiabsof... Už vážně nevím, ale mělo to divnej název.
Byli tam dva velké stoly. K jednomu jsme se posadili my holky a ke druhému kluci. Bylo tam přes 50 druhů jídel. Skoro každý měl něco jinýho. Já jsem si dala boloňské špagety, protože zvířata nejím. Hinata si dala nějaké ryby a Ino měla kuřecí medailonky. Jo a Sasuke si dal nějakýho bažanta nebo co... Jak to může jíst? Fůůj...
Dojedli jsme a šli jsme na ubytovnu. Učitelka Kurenai nás poslala na pokoje. Mě se Sasukem přijde skontrolovat ve 20:00 a ostatní ve 22:00 jestli je zhasnuto. Šli jsme se Sasukem na pokoj. Bylo asi 19:00 a za hodinu za námi měla přijít učitelka a zkontrolovat nás. Chystali jsme se na tu párty. Sasuke si oblékl roztrhané volné rifle s černým uplným tílkem. Nádherně mu šlo vidět jeho krásně vypracované tělo.
"Tak co Sasuke, jaký si mám vzít šaty? Tyhle elegantní stříbrné, nebo tyhle mini černé?"
"Ty černý jsou fakt dobrý." Byla jsem udivená že mi vůbec odpověděl. Normálně by mě ignoroval. Ale on je takovej úchylnej, takže mi bylo jasný, že řekne ať si vezmu mini šaty.
Zalezli jsme si pod peřinu a zhasli jsme světlo, už jen čekat kdy nás přijde učitelka zkontrolovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alex-chan Alex-chan | Web | 12. června 2012 v 18:45 | Reagovat

Páni, úžasne sa to číta :D a ten príbeh je fakt dobrý len chcem vedieť čo bude ďalej :D :D Ja veľmi Sasukeho nemusím (*neznáša ho z celého srdca*) ale v tejto poviedke je prekvapivo FAJN :-D ten názov reštaurácie zabil :D nasbfihasvbiabsof :-D :-D ...PS. neboli sme my už SB? :D mohli by sme zase :D páčia sa mi tvoje poviedky :D :D som spoluadminka s Greenqeen :-D :-D a zároveň jej sestra :D :-D

2 Alex-chan Alex-chan | Web | 12. června 2012 v 18:45 | Reagovat

PS. kde zmyzol váš dess? :O :O :O

3 Alex-chan Alex-chan | Web | 12. června 2012 v 19:20 | Reagovat

jojo o to ide :D a hovorí sa tomu menu :D ak by ste s niečím potrebovali pomoc tak v pohode :D ja si vás píšem :) chcete niečo na diplom? :) ...a ako sa voláte obidve? :D

4 niless niless | Web | 12. června 2012 v 19:36 | Reagovat

Jmenujeme se Lenka a Nikola :-) a díky :-):-D

5 ♥♥Beckie♥♥ ♥♥Beckie♥♥ | Web | 12. června 2012 v 20:21 | Reagovat

jeeee *-* to je super! perfektne sa to číta a naozaj sa teším na pokračko ;)

6 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 15. června 2012 v 14:28 | Reagovat

super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama