Return-5.kapitola

19. června 2012 v 19:54 | Niless |  Povídky
Konečně přišla učitelka Kurenai. Byla jsem nervózní, jestli mi náhodou nekouká z podpeřiny kousek šatů. Učitelka se pořád přibližovala, už se natahovala aby se podívla jestli už máme pyžama.
"Né paní učitelko, my jsme nazí." musela jsem něco říct. Sice jsem řekla uplnou blbost, ale aspoň něco. Lepší než aby viděla náž ohoz na tu party.
Sasuke mě přímo zabíjel pohledem. Já jsem se na něj jen nevinně usmála.
"No, doufám že neděláte to, co si myslím!!" vyhrožovala učitelka Kurenai.
"Né, my jsme tak spávali i doma a nic nám nebrání k tomu abysme tak nespali i tady." Vymýšlela jsem si samý blbosti, ale učitelka mi to sežrala i s naviákem.
"Aha. Tak už spěte. Dobrou noc." zhasla a odešla.
Počkali jsme pět minut a pak jsme rožli světlo. Chvíli jsme se na sebe dívali a pak jsme se kupodivu OBA rozesmáli.
"Sakuro! Na co ty nemyslíš? Ale když už jsi to řekla, tak by jsme to mohli uskutečnit, co myslíš?" Zase. Ta část Sasukeho. Ta úchylná část. No, ne že by se mi to nelíbilo, protože se se mnou aspoň baví.
Zase jsme se rozesmáli a pak jsme si uvědomili, že učitelka tady byla teprve před 5 minuty a tak možná poslouchá za dveřma. No co už. Snad ne...
Ostatní mají večerku až ve 22:00 takže máme ještě necelé dvě hodiny. Co budeme dělat?
"Co budeme ty 2 hodiny dělat Sasuke?" řekla jsem znuděně.
"Já se jdu vysprchovat, protože ten tvůj parfém je cítit až na mém těle." řekl Sasuke.
"Aha. Tak já počkám."
"Můžeš jít se mnou, jestli chceš. Ty už s tím máš přece zkušenosti a navíc už jsme tě všichni viděli." Háá... Musel mi to připomínat? Teď na to budud celou dobu myslet. A do té sprchy s ním rozhodně nepůjdu.
"Né, dík!" řekla jsem znechuceně.
"Jak myslíš." řekl smutně.
Ve sprše byl celou 1 hodinu. Pak si oblékl věci na párty a pak si sedl na postel vedle mě. Potom začal hrabat ve svém kufru. Vytáhl si nějakou sci-fi knížku. Tak když on tak i já. Vytáhla jsem si svou romantickou knížku.
Četli jsme si hodinu a už jsem slyšela na chodbě učitelku. Po 10 minutách jsem slyšela výtah.
"Sasuke, už musíme........ jít. Sasuke? Slyšíš?" On spal! Byl tak roztomilý. Ani se mi ho nechtělo probouzet, klidně bych se na něj celou dobu dívala. Proč sakra nemůže mít Sasuke jinou stránku? Zatím jsem u něj poznala jen dvě stránky. Úchylnou a zlou. No a ještě na základne i tu hodnou. Ale změnil se. Všichni jsme se změnili.
"Sasuke, musíš vstávat, jdeme na tu párty."
"Cože? Co? Kde? Co se děje?" Byl tak strašně zmatený až jsem se musela smát.
"Jdeme na tu párty?" zeptal se mě konečně on.
"Jdeme!" odpověděla jsem s úsměvem.
"Ale já jdu první a ty až po mě. Nechci aby mě ostatní vyděli zahazovat se s tebou."
Zase ta jeho zlá stránka. Jsem z něj zmatená. No ale radši nebudu protestovat, byl by na mě potom zase hnusnej.
Čekla jsem dvě minuty a potom jsem šla i já. Šla jsem pěšky. Výtahem by mě bylo slyšet. Sasuke to udělal asi stejně. Stála jsem u Shikamara přede dveřmi. Mezery mezi dveřmi byli vyplněné protizvukovou fólii. Celé dveře jí byli potáhnuté. No ji, jinak by nám nemohla hrát nahlas hudba. Dobrej nápad. To vážně může vymyslet jen Shikamaru.
Sáhla jsem na kliku a otevřela jsem dveře. Ještě nehrála hudba, takže tam asi ještě nebyli všichni. Vešla jsem dovnitř a všude byli třpytky a PITÍ. Myslím tím alkohol. Bylo ho spousta. Ještě víc, než ho Shikamaru kupoval. Chystám se si to pořádně užít. Dnešek musí být zábava. Musí!
Vevnitř už byli skoro všichni kromě Itachiho. Asi si šel zapálit cigaretku, jak ho znám. Dneska musím skusit úplně vše! Jsem na to připravená. Teda skoro všechno.
Konečně přišel Itachi. Spolu se Shikamarem zajistili dveře a hudba zněla přes celý pokoj.
"Čau Hin, jak je? Jdeme si dát drink?" Zarazilo mě, že Hinata souhlasila, asi si to chce taky dneska užít. Měla na sobě babičkovskou sukni a sexy tílko ode mě.
Dali jsme si 2 panáky a šli jsme si lehnout na postel. Leželo tam ještě 5 dalších lidí. Přece jen to nejsou největší pokoje.
Barman byl překvapivě Sasuke. Byl napůl barman a napůl DJ. Vypadal u toho fakt dobře. Ale to co pouštěl se nedalo poslochat. Já vím, k párty to patří, ale já jsem přece jen citlivá duše a mám ráda něco romantického, ale dělala jsem, že se mi to líbí.
Najednou se zastavila hudba a Shikamaru vykřikl:
"Tak jo! Teď se jde hrát flaška." Skoro jsem mu nerozumněla, protože mě Hinata pozvala asi na další čtyři panáky a já jsem nevnímala okolí. Hinata si všimla jak tam jen tak stojím, zatáhla mě za ruku a posadila mě na postel.
Všichni vypadali tak opile, ale nikdo ne tak jak já. Asi s pitím mají všichni zkušenosti, já ovšem ne. Takže na tom nejsem moc dobře.
"Takže, začne třeba Sakura. Sakuro, toč." Nebyla jsem na tom zase tak špatně, abych nemohla ani otočit flaškou.
Otočila jsem flaškou a ta padla na Hinatu. Hráli jsme svlíkací flašku. Na koho ukázal vršek, ten si musel svlíct jednu část oblečení. Počítali se i náušnice, řetízky atd.
Hinata si svlékla stříbrnou čelenku. Strašně jí slučí světlé čelenky, protože se skvěle hodí k jejím tmavým vlasům. Bez čelenky to prostě není ona.
Teď točila Hinata. Vršek ukázal na Sasukeho. Ten si svlékl triko. Žádný problém mu to nedělalo, asi byl taky opilý.
Takhle to pokračovalo dál, až mě to přestalo bavit. Probudila jsem se na posteli a všichni kolem mě tančili a všechno bylo jako na zařátku, až na ten problém, že já jsem byla jen ve spodním prádle. Všechny ostatní holky měli tílko, jen Hinata a já jsme byli ve spodním prádle. Kluci na sobě měli jen trenky. Asi jsem přeslechla, že až dohrajeme flašku, budeme muset tančit v tom v čem jsme flašku dokončili.
"Ááá... Sakura se už konečně probudila! Sláva! Pojď si se mnou zatančit." vykřikl Itachi.
"Už jdu za tebou." vykřikla jsem. Kroutila jsem sebou a při cestě za ním jsem dělala samé "sexy pohyby". Teda aspoň pro Itachiho, protože se na mě díval a slintal při tom. Líbilo se mi to, tak jsem pokračovala dál.
Konečně jsem se dotančila k němu. Přilepila jsem se na něj a najednou Sasuke z ničeho nic pustil ploužák.
Jen tak jsme se ploužili a Itachi mě při tom držel za zadek. Nějak jsem to nevnímala, v tu chvíli mi to bylo jedno.
"Chceš cigaretu?" zeptal se Itachi.
"Proč ne... Ráda." Kdybych nebyla opilá, hodně bych se přemlovala, ale teď klidně. Ale vlastně jsem si slíbila, že to musím vyzkoušet.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 19. června 2012 v 21:18 | Reagovat

wow :D super :D som zvedavá, čo sa bude diať ďalej :D

2 Alex-chan Alex-chan | Web | 20. června 2012 v 15:31 | Reagovat

mno jo :D akosi mi pripomína mňa :D heheh :D :D :D konečne som sa dočkala ďalšej časti :D ešte sa vrhnem na stronger :-) ...PS. takúto párty už mám za sebouz :D ešte uvidím, či skončí taka ko ja :-D :-D možno vám poviem ako som skončila niekedy potom :-D ....PPS. perfektne píšeš a prezraď mi :D čo také pila že už po 5tich bola na mol?? :D

3 ♥♥Beckie♥♥ ♥♥Beckie♥♥ | Web | 21. června 2012 v 14:13 | Reagovat

všetky diely sú perfektné :) všetky som prečítala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama