Return-7.kapitola

26. června 2012 v 19:19 | Niless |  Povídky
"Skusím zavolat mámě." Nevěděla jsem co mám dělat, tak jsem chtěla udělat to první co mě napadlo.
"Seš blbá? To je to nejhorší co můžeš udělat. Musíme si to tu pořádně užít!" řekl Sasuke.
"No to víš že jo!" Sakra úplně jsem zapoměla na to, že před ostatními nejsem ta hodná šprtka.
"Sakuro! Uchiha má pravdu... Bude to sranda..." No jo no... Možná mají pravdu.
"No tak fajn... Bude to sranda!" řekla jsem.
Dali jsme dohromady všechny peníze co máme, až na Sasukeho. Ten se hned po tom co jsem strčila mobil do kapsy rozutekl někam pryč. Měli jsme dohromady asi tak 1200,-Kč. To nám určitě vystačí na těch pár dnů co tu budeme, protože pro nás určitě někdo přijede. No, ale radši to nebudu řešit. Oni to vymysleli.
První jsme šli do kavárny a já jsem si objednala pistáciový koktejl. Hinata a Naruto si objednali čokoládový koktejl. No, spíš Hinata si ho objednala, Naruto si ho vzal taky jenom protože ho má i Hinata. Blázínek.
"Večer by jsme mohli jít někam do klubu, co myslíš Sak?" zeptala se Hinata.
"To by jsme mohli..." řekla jsem s úsměvem na tváři. Miluju párty a to na ostatní nehraju. Takže se těším.
Dopili jsme naše koktejly a dali jsme si každý jeden zákusek. Dokonce i já, přestože nejím sladké.
Byl to nějaký banán v čokoládovém želé polití karamelem. Bylo to fakt strašně dobré. Kdybych to ale jedla pořád, určitě bych vážila sto tun. A to je právě ten důvod proč to nejíst.
Zbytek dne jsme hledali informace o tom, jestli náhodou není dnes večer párty. Našli jsme nějaký leták, který jsme bohužel nerozluštili. Byly tam jen 2 disko koule, takže to asi musí být klub. Jmenoval se "Banane Club". Hmm... Originální název.. Opsali jsme si adresu na papír. Stejně jsme nakonec absolutně nevěděli kde to máme hledat.
Naruto to nijak moc neřešil a strhl celý leták z obrovské tabule. Už se blížil večer a tak jsme došli k nejbližší restauraci a odskočili jsme si na záchod aby jsme se mohli převléct z každodeního oblečení na večerní oblečení. Hinata vytáhla tak příšerné šaty, že jsem jí zase radši půjčila své. Naruto se nepřevlékal a šel v tom co na sobě měl. To znamená fialové tričko s dlouhým rukávem (v tom se asi upotí k smrti), černé džíny a všechno to vrcholí naprosto nesmyslnou oranžovou bundou. Sice oceňuju to, že místo mikiny má lehkou letní bundu, ale oranžovou s dědečkovskýmy vzory? Tak s tím by se teda do módního časopisu zrovna nedostal. S módou jsou na tom Hin s Narutem stejně.
Konečně jsme vyrazili napříč tmavým Pařížským ulicím hledat ten úžasnej klub.
Šli jsme asi čtvrt hodiny, když v tom se naproti nám objevila nějaká černá postava.
Běžel naproti nám s nožem v ruce.
"Argent?!!!!!! Argent!!!" Sakra! Nevím co to znamená, ale vím že te znamená něco špatného. Jinak by tu nestál s nožem.
Najednou se k nám z ničeho nic přiblížil a začal nám prohledávat kapsy. Radši jsme nic nedělali, protože ten nůž nevypadal zrovna lákavě. Argent asi znamená něco v souvislosti s penězi nebo šperky. Prostě něco co chce zloděj.
Když v tom Naruto udeřil tomu chlapovi pěknou ránu pěstí, až spadl na zem. Už jsme si mysleli, že je po všem.
Podívali jsme se na Narutovu ruku a ta byla celá od krve. Z hrdého pohledu se náhle stal starostlivý pohled.
Naruto do zloděje ještě kopl a ten rychle utekl. Naruto byl hrdina, protože se za nás postavil v té nejhorší chvíli.
"Naruto? Co se ti proboha stalo?" říkala Hinata. Jsem ráda, že se Hinata s Narutem baví aspoň teď. Vždycky pro ni byl jen pouhý vzduch.
"Ale nic. Jen škrábanec." Asi chce zapůsobit na Hinatu. Přede mnou by už řval jako malá holka.
"Počkej, zavážu ti to." řekla vystrašeně Hinata. Sáhla do svého batohu. Kufry jsme si uschovali ve vlakové stanici. Jek tak hrabala v batohu a hledala šátek, Naruto se na mě podíval bolestným pohledem. Já jsem na něj jen mrkla a naznačila mu, že si vede dobře.
"Počkej. Musím ti to zavázat." řekla Hinata.
Naruto ani nemrkl. Pořád se jen na Hinatu zamilovaně a nebojácně díval.
"Tak hotovo. Doufám, že to už bude dobré." řekla smutně Hinata.
"Tak na tu párty asi nakonec ani nepůjdeme." řekla jsem. Sice bych tam strašně strašně moc chtěla jít, ale Narutovo zranění je důležitější.
"Ne.. Je to jen škrábanec. Jsem v pohodě!" řekl Naruto s úsměvem.
"Vážně?" zeptala se ho vystrašeně Hinata.
"Jo. Bude to fajn." rozhodl nakonec Naruto.
Tak jsme vyrazili dál a najednou jsme potkali nějakou partu kluků. Ukazovali jsme jim plakát toho klubu. Oni nám naznačili gesty, že nás tam dovedou.
Šli jsme asi 10 minut všemi různými zatáčkami, až jsme narazili na malinké dveře ve velikém domě.
Řekla jsem jen "Merci." To je skoro jediné slovo, které francouzsky umím. Parta kluků kývla hlavou a šla dovnitř. Asi tam měli namířeno taky. V té partě byl jeden vážně krásný kluk.
Vstoupili jsme do těch malých dvířek na kterých byly grafity. Bylo to tam přesně tak, jak to má být. Všude spousta kluků a disco koulí. A písničky jsou taky bomba. Sedla jsem si k baru a objedala jsem si Mochitto nebo něco takovýho. Při pití jsem se rozhlížela kolem, když v tom se můj pohled zastavil na místě, kde stál Sasuke a olizoval se tam s nějakou holkou na metrových podpadcích a v milimetrové minisukni.
Všiml si, že se na něj dívám a já jsem se rychle otočila někam na stranu. Strašně jsem žárlila. Nevím proč, ale vážně strašně. A hele! Támhle stojí ten kluk z té party. Ach... je tak úžasnej. A nabízí se mi úžasná příležitost jak to Sasukemu pořádně oplatit.
"Hey. Vous sexy." Sice jsem nevěděla co to přesně znamená, ale bylo to něco ve smyslu: Čau, jsi sexy.
Ten kluk se na mě jen tak zmateně díval a byl u toho strašně roztomilý.
Políbila jsem ho tak vášnivě, že se to líbilo i tomu klukovi, kterého jsem líbala. Spolupracoval. Otočila jsem se na Sasukeho a ten se na mě celou tu dobu díval.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 26. června 2012 v 22:41 | Reagovat

no tak to som zvedavá, ako ten Sasu zareaguje :-D je to paráda :-D pokračkó .-D

2 Alex-chan & Greenqeen Alex-chan & Greenqeen | Web | 27. června 2012 v 13:25 | Reagovat

"Vous sexy??" :-D :-D ...ja sa učím fráninu dosť dlho a myslím, že ani ja byť francúzom by som to nepochopila :D :D :D  ....mno, tak čo ja viem, pekné to je :-D trošku ma vykoľajilo, že na seba už teraz žiarlia a naschvál sa "oblizujú" s niekým iným ale som zvedavá na pokračko :-D  :-D  :-D ....hmm, čokoládový kokteil :-D dala by som si :-D  :-D  :-D  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama