Stronger-3. kapitola

10. června 2012 v 20:14 | Niless |  Povídky
"Já nikam nepojedu!" "Tohle jste mi neřekl!" "To radši propadnu!" "Seženu vám novej hrnek!"
Křičeli jsme se Sasukem jeden přes druhého, až nás bylo slyšet na chodbě. Očividně taky nikam nehce.
"Pojedete oba dva a už nechci nic slyšet!" řekl a odkráčel z místnosti. Tak tohle je od něho velká podpásovka. Myslela jsem si, že bude stačit, když sem budu pravidelně chodit a né že budu muset jet na nějaký blbý soustředění. Navíc je to za týden a maminka za čtrnáct dní odlétá. Chtěli jsme spolu ještě stravit co nejvíc času. Sasukemu taky nejspíš překazil plány, protože s hlasitým nadáváním odpochodoval ze sálu. Cestou si samozřejmě nezapomněl vzteky kopnout do několika starých rekvizit pro divadlo. Taky jsem chtěla odejít, ale Hinata mě zadržela:
"Saky, no tak pojeď, užijeme si to!" Né vážně jet nechci. Ale Hinata je tak přesvědčivá, vážně by mohla být herečka. Nevím proč, ale mám pocit, že kdybych ji odmítla, tak je schopná se i rozbrečet, aby mě tam dostala.
"Ták fajn." Už fakt nevím co říkám.
O víkendu jsme šli s Inou nakupovat, jak jsem jí slíbila.
"Co říkáš na tohle tričko?" zeptala se mě.
"Nebylo by lepší v té tyrkysové?"
"No jo, asi máš pravdu." Vzala ho a šla k pokladně zaplatit. Já jsem si koupila novou mikinu, kraťásky a asi pět triček. Nevím proč, ale vždycky když jsem nervozní nebo naštvaná tak strašně moc utrácím. Vím že na tom nejsme zrovna finančně nejlíp, ale já utrácím jen to, co si vydělám občas na nějaké brigádě. Nedávno jsem pracovala v jednom baru, roznášela jsem pití a podobně. Ale tam už bych se nikdy nevrátila. Peníze za to sice byly slušný, ale neustále jsem poslouchala nějaký oplzlý řeči starších chlapů.
Domů jsem se vrátila kolem desáté. Byla u nás teta Kurenai.
"Ahoj," pozdravila jsem ji.
"Ahoj Saky, tebe už jsem dlouho neviděla!" usmála se.
"Saky právě jsme se s Kurenai domluvili, že na tebe sem tam dohlédne, když budu pryč. Takže kdyby jsi cokoliv potřebovala, obrať se na ni." řekla maminka. Když Kurenai odešla, uvařili jsme si s mamčou čaj a hráli jsme karty.
"To není možný, ty určitě podvádíš!" rozčilovala se, když už jsem asi po desáté vyhrála. Vzpomněla jsem si, že jsem jí ještě ani neřekla, že za týden jedu pryč.
"Mami, víš, já teď chodím do dramatického kroužku a za týden jedeme na soustředění."
"Aleee, odkdy ty chodíš dobrovolně do nějakého kroužku?" ušklíbla se na mě.
"No není to zas tak dobrovolě..." Rozesmála se.
"No jo, to jsi celá ty. Takže už máme pro sebe jen týden? Achjo." řekla sklesle.
"Neboj mami, tenhle týden si užijem."
Víkend skončil a já jsem opět musela do školy.
V pondělí jsme měli zápas ve volejbale. To je snad jediný sport, který mi jde. Přišla se na nás podívat snad celá škola, protože tribuny byly plné. Naštěstí jsme naše soupeřky porazily. Kdyby jsme prohrály, byl by to docela trapas. Znám tuhle školu, každej by se nám ještě tak měsíc posmíval. Odpoledne jsme šli s mamkou do kina. Film vybírala ona, takže jsme šli na nějaký romantický film. Já na to moc nejsem, ale nakonec to nebylo tak špatný. Druhý den jsem s ní chtěla jít na bowling, ale ona ještě musí zařídit nějaké věci ohledně pronájmu našeho domu, musí mě přihlásit na internát a spoustu dalšího a tak jsem šla ven s Ino, Narutem, Saiem a dokonce jsem s sebou vzala i Hinatu.
"Ták lidi tohle je Hinata, chodí se mnou do dramáku." představila jsem ji ostatním.
"Čau, já jsem Naruto!" Natahoval ruku jako první. Jakmile se představili ostatní, vydali jsme se do naší oblíbené kavárničky. No a koho jsme cestou nepotkali. Sasukeho a tu jeho partu. Byli s ním ještě Gaara, Kiba, Shikamaru, a nějací dva kluci, které neznám. No a co mě překvapilo, byl s nima i Neji. Podívala jsem se na Ino. Měla sklopený pohled. Když jsme kolem nich procházeli, vyslechli jsme si několik nadávek a narážek. Nechápu proč, nic jsme jim neudělali. Ale nejspíš není čemu se divit, už jsou prostě takoví.
"Hej Sasuke, to je ta kočka co s tebou chodí do toho divnýho kroužku?" řekl jeden z těch neznámých kluků.
"Drž hubu, vole." okřikl ho Sasuke.
"Hele Neji, tvoje EX!" vykřikl Kiba. To už Ino nevydržela a rozeběhla se pryč. Rychle jsem utíkala za ní a dohnala jsem ji až u jejího domu. Opřela se o zídku, sedla si na zem, hlavu zabořila do kolen a plakala. Věděla jsem, že říkat něco by bylo zbytečné. Sedla jsem si vedle ní a objala ji kolem ramen. Blbej Uchiha a jeho parta! Zničila nám odpoledne.
Jakmile byla Ino schopná vstát, doprovodila jsem ji na intr a šla domů.
Večer před odjezdem na soustředění jsme šli s maminkou do resturace a pak mi pomohla sbalit si věci. Ráno mě odvezla na vlakové nádraží, kde jsme měli sraz.
"Mami, budeš mi strašně moc chybět" měla jsem slzy na krajíčku.
"Ty mě taky srdíčko." objala mě.
"Sakuro, už pojď za námi!" zavolal Kakashi.
"Tak jdi," vybídla mě maminka. Ještě jsem jí vlípla pusu na tvář a šla za ostaníma. Kromě Kakashiho jel jako dozor ještě profesor Jiraiya. A helemese kdo se tu objevil. Uchiha. Měla jsem sto chutí mu vlepit, za to, co včera provedli Ino, ale mám takovej pocit, že by mi to vrátil.
Když mě uviděl, provokativně se ušklíbl a řekl:
"Tak jak je kámošce?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 10. června 2012 v 21:11 | Reagovat

fuj, aký zlý Sasuke :D toto sa nepatrí :D ale teším sa na pokračko :D

2 Alex-chan Alex-chan | Web | 16. června 2012 v 20:14 | Reagovat

už som na trete ha! :D sú úžasné :D idem na poslednú časť :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama