Stronger-4. kapitola

12. června 2012 v 20:26 | Niless |  Povídky
"Ty jeden parchante!" měla jsem sto chutí mu něco udělat. Hinata mě dokonce musela držet, protože jinak bych se na něho opravdu vrhla. Jak může být někdo tak zlej? Sasuke mě jenom pobaveně sledoval. Vlak zanedlouho přijel a my jsme se tam snažili nějak naskládat. Bohužel Kakashi nekoupil místenky, takže jsme asi hodinu a půl museli stát v uličce. Alespoň jsme měli krásný výhled z okna. Dojeli jsme do nějakého velkého města. Už jsme se těšili, že zůstaneme tady, ale to jsme se spletli. Přestoupili jsme na nějaký další vlak, který už toho měl nejspíš spoustu za sebou, protože se rozpadal a měl dřevěné sedačky. Dorazili jsme na místo. Kolem nás byli jenom stromy a pole.
"Ták děcká, batohy na záda a jde se!" Zvolal Jiraiya nadšeně. Za hrozného mrčení a nadávání jsme nakonec vyšli. Louka, přes kterou jsme šli byla snad nekonečná. Navíc bylo po dešti, takže to dost klouzalo. No a nebyla bych to já kdybych se v tom blátě nevyválela. Pak jsme šli přes les, což mi vyhovovalo, nesvítilo tam moc sluníčko a ta příroda byla fakt nádherná. Do našeho tábora jsme došli pozdě večer, asi v deset hodin. Naprosto zmožení jsme si sdělali batohy a šli se trošku porozhlédnout. Bylo tu asi třicet chatek, což je opravdu moc. Nás je dvacet devět, bylo by ideální, v každé chatce jeden člověk, ale nejspíš to tak nebude. Možná tu je ještě jiná škola. Bylo by fajn seznámit se s někým novým. Nedaleko chatek je velký bazén a hned vedle něho společenská místnost. Jakmile jsme to tu okoukli, Kakashi nás rozdělil do chatek. Byla jsem na pokoji s Hinatou. Aspoň něco pozitivního. S námi ještě byli nějaké dvě holky. Jedna se jmenuje Konan. Je hodně chytrá, ale to každej tady. Možná proto sem jaksi nezapadám. No a ta druhá se jmenuje Temari. Jsem na sebe docela pyšná, že jsem si zapamatovala jejich jména. Hned jak jsme si vybalili, šli jsme do společenské místnosti na takovou pozdní večeři. Dostali jsme voslká oka s chlebem. Po jídle Kakashi navhl, že by jsme mohli hrát ještě nějaké hry. To si dělá srandu, ne? Je skoro půlnoc a jak ho znám, budíček bude hodně brzo ráno. Poprosila jsem ho, jestli můžu jít na chatku. K mému překvapení mi to povolil. Když jsem odcházela, nezapomněla jsem na Sasukeho vypláznout a jazyk.
Cestou k chatce jsem zahlédla sedět někoho u bazénu. Šla jsem blíž, ale stále jsem nemohla poznat, kdo to je.
"Ahoj." řekla jsem.
"Čáu!" Odpověděli mi neznámí kluci. Teda aspoň myslím, že nebyli od nás.
"Já jsem Sakura. Vy jste odkud?" Za zeptání nic nedám.
"Jé, ty jsi z té druhé školy, že? Máte docela divnýho vedoucího. My jsme sem přijeli pár dní před váma. Máme to jako školní výlet." odpověděl mi jeden z nich. No, není to sice to, na co jsem se ptala , ale aspoň něco.
"Já jsem Pein. Nechceš se jít podívat k nám na chatku?" neměla bych, ale lepší, než umřít nudou.
Jejich chatka byla až na druhé straně tábora. Vešli jsme dovnitř. Měli tam strašnej nepořádek, ale co, jsou to kluci. Vytáhli vodní dýmku, flašku vína a ještě další flašku, ani nevím s čím. Asi po hodině strávené u nich jsem cítila, jak mi alkohol stoupá do hlavy. Za chvíli jsem nevěděla co dělám. Jeden z nich navrhl hraní flašky. Ani nevím jak, ale za chvili jsem na sobě měla jenom kalhotky a tričko. Ještě že je takový teplo. Nevím přesně co se dělo, ale ráno jsem se probudila zpátky v naší chatce.
"Saky můžeš mi laskavě říct, co jsi včera vyváděla?" dělala si starosti Hinata.
"To bych ráda, ale sama si nic nepamatuju."
"No, přivedli tě nějací kluci," ozvala se Konan ,"jednomu jsi pozvracela mikinu." Panebože, co si teď o mně musí ti kluci myslet. Uviděla jsem pozvracenou mikinu přehozenou přes židli. Sebrala jsem ji a šla ji vydrhnout.
Snídaně byla v osm hodin. Měli jsme připravený švédský stůl. Vzala jsem si dvě koblihy a šla jsem si nalít čaj z obrovské termosky, když vtom za sebou slyším:
"Krušná noc, co?" Otočím se a... kdo jinej než Sasuke.
"Sasuke, neprovokuj."
"Nebo co?" zasmál se. Než jsem mu stačila odpovědět, někdo do mě strčil a já ho omylem celého polila čajem. Začala jsem se smát. Kdyby to byl někdo jinej, nejspíš bych se mu už omlouvala na kolenou, ale tohle byl Sasuke. Zaslouží si to. Mu to ale nejspíš vtipný nepřišlo. Zabíjel mě pohledem. Najednou popadl něčí hrnek a jeho obsah chrstl na mě.
"To si děláš srandu, ne?" křičela jsem na něho. Teď se smál on.
"Vy dva, vypadněte odsud! Dneska jste bez snídaně i bez oběda!" Křičel naštvaně Jiraiya.
Radši jsme poslechli a hned odešli. Venku jsem mu začala nadávat"
"To je fakt super, kvůli tobě sem přišla i o oběd!"
"Kvůli mě? Neměla sis začínat!"
"Ježiš Sasuke byla to nehoda!"
"No, nevypadalo to tak!" Už ho nehodlám poslouchat. Naštvaně jsem odešla na chatku. Všimla jsem si, že mikina, kterou jsem ráno prala, už uschla. Rozhodla jsem se ji kluků zanést.
"Áá Sakura!" Otevřel dveře Pein. "Pojď dál!" řekl vysmátě. To jsou ještě pořád nalití, nebo jsou takoví pořád?
"Nene, musím hned zpátky, ale přinesla jsem vám tu mikinu. Jo a sorry za ten včerejšek." bylo mi trochu trapně.
"To je v pohodě, stejně si většinu z toho nepamatujem." řekl s úsměvem.
Celé odpoledne jsme zkoušeli tu naši divadelní hru. Vůbec nevím o čem je, protože se na scéně moc neobjevuju. Sem tam mám něco přinýst, takže nejspíš hraju služku. Sem oblečená v nesmyslným historickým hábitu. Ale největší ránu má Temari. Hraje hlavní roli, má načesané vlasy, silně namalovaný obličej a ty šaty váží snad víc než ona. Řekli by jste, že je to docela sranda, ale já se strašně nudím a navíc mám hlad kvůli tomu blbečkovi. Naštěstí to rychle uteklo a já jsem se šla konečně navečeřet. Měli jsme kuřecí řízek a bramborouvou kaši, takže jsem si opravdu pochutnala. Večerku jsme měli v deset hodin. Nechápu, proč dneska tak brzo, když jsme včera mohli hrát hry až do půlnoci. Na chatce jsem se pokusila na mobilu připojit na wifi. Docela mě překvapilo, když se mi to podařilo. Jen tak jsem brouzdala po internetu a vyhledávala, jestli se v okolí neděje něco zajímavýho. Kupodivu děje. V nedalekým městě je klub a dneska je tam párty. Večerka je sice v deset, ale Kakashi nás stejně nekontroluje, tak proč to nerisknout. Trošku jsem se vyfikla a chystala se k odchodu.
"Saky, co když na to příjde? Nechceš tu radši zůstat?" Přemlouvala mě Konan.
"Kdyžak si něco vymyslete. Třeba že strávím noc na záchodě, protože mi není dobře." Holky se rozesmály.
"Okey, ale dávej na sebe pozor." řekla Hinata.
Když už jsem opouštěla tábor, uslyšela jsem za sebou kroky.
"Kam si myslíš že jdeš?" Typickej Sasuke. Achjo.
"Co je ti po tom. Co ty tady děláš, není už po večerce?" provokovala jsem ho.
"Pokud vím, večerka platí pro všechny." ušklíbl se. "Myslíš, že tady budu trčet s těma šprtama?" řekl a rozešel se směrem z tábora. Ať si jde kam chce. Já jdu na párty. Vydala jsem se stejným směrem.
"Musíš za mnou dolízat?" otočil se.
"Musíš být tak protivnej? Jo a já nedolízám. Jdu na párty!"
"No to teda nejdeš, tam jdu já!"
"Tak to je fakt super. Každopádně nezabráníš mi, abych tam šla taky."
Protočil oči a šel dál. Celou cestu jsme mlčeli. Když jsme dorazli ke klubu, zjistila jsem, že nemám peníze, abych mohla zaplatit vstupný. Prosevně jsem se podívala na Sasukeho.
"To mi vrátíš!"řekl naštvaně a koupil dvě vstupenky. Pak zmizel někde v davu.
No, na to že je to docela malej klub, hrajou tu moc dobře. Opravdu jsem si užívala. Několik kluků mě pozvalo na panáka, ale musela jsem je odmítnout. Netrefila bych pak zpátky do tábora, kdybych byla opilá. Jediné, co mi kazilo večer byl pohled na Sasukeho jak úspěšně balí holky. Ani nevím proč mi to vadilo, ale prostě vadilo. Je to strašnej parchant, ale tak nějak mě přitahuje. Sakra! Nad čím to přemýšlím? Nesnáším ho a tak to taky zůstane. Chtěla jsem mu jít říct, že už půjdu, ale zrovna se líbal s nějakou holkou, tak ho nebudu rušit. Vyšla jsem z klubu a šla po silnici z pátky do tábora. Vtom jsem za zády uslyšela zvuk motoru. Jelo za mnou nějaké auto. Začla jsem panikařit teprve až zastavilo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dada Dada | Web | 13. června 2012 v 16:48 | Reagovat

Ohayo my sme sa ešte nestretli som spoluadminka Alex-chan a aby ste rovno vedeli, že som blázon tak dodám, že som jej staršia sestra :D Poviedka je super, ozaj mám rada paringy z naruta :D

2 ♥♥Beckie♥♥ ♥♥Beckie♥♥ | Web | 13. června 2012 v 19:46 | Reagovat

takže diplom pre vás mi už visí na blogu :D
* mimochodom už sa teším na túto poviedku, len som ešte nečítala 1. časť, takže si na tento diel ešte chvíľku počkám xD

3 ♥♥Beckie♥♥ ♥♥Beckie♥♥ | Web | 13. června 2012 v 20:37 | Reagovat

tak to som rada, že sa páči ^-^ , lebo som sa bála, že sa mi nepodaril xD

4 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 15. června 2012 v 14:42 | Reagovat

napínavé :D už mám predtuchu, čo sa bude diať ďalej, ale nechám sa prekvapiť :D

5 Mio a Mikio Mio a Mikio | 15. června 2012 v 21:55 | Reagovat

tak jo..tohle je fakt napínavý..:D :D :D..chci hnedk dašlí díl..:D..a to urychleně prsoím.:D

6 Alex-chan Alex-chan | Web | 16. června 2012 v 20:27 | Reagovat

takže :D už sa teším na ďalšiu časť :D čo som sľúbila som dohnala a prečítala som všetky poviedky na stránke :) úžasne sa čítaju a chcem vedieť čo bude ďalej s tým autom :D ....PS. prečo je vo vašich poviedkach Sasuke taký parchant?? :D je vtipné :D :D :D

7 niless niless | Web | 19. června 2012 v 13:35 | Reagovat

[6]: To nevíme :D nějak nám k Sasukemu nepasuje hodná povaha :D ale určitě napíšeme něco, kde bude hodnej ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama