Stronger-5. kapitola

17. června 2012 v 10:00 | Niless |  Povídky
Otočila jsem se a uviděla čenou siluetu nějaké osoby, která právě vystupovala z auta. Snažila jsem se uklidnit a šla jsem svižnější chůzí dál.
"Hej kotě, nechceš se svézt?" zavolal mužský hlas.
"Né, díky!" Zavolala jsem a rozeběhla se, ale muž se vydal za mnou. Zmocnil se mě obrovský strach. Zrychlila jsem, ale i přesto mě dohnal. Jednou rukou mi chytil obě ruce a druhou mě držel pod krkem. Snažila jsem se křičet, ale moc mi to nešlo. Odtáhl mě k jeho autu a strkal mě dovnitř. Začala jsem ho kopat a škrábat, až jsem se mu zaryla hluboko do kůže. Sykl bolestí. Za to jsem si od něho vysloužila pořádnou facku. Hodil mě na sedadlo a začal mi strhávat oblečení. Jeho slizská ruka mi zajela mezi nohy. Panebože co se to děje? Znásilní mě. Opustila mě veškerá naděje, když v tom ho někdo vytáhl z auta a začal ho mlátit. Bála jsem se vylézt, ale nejspíš to vypadá že ten "někdo" mě právě zachránil. Po pár minutách jsem přece jen vylezla. To už bylo auto pryč i s jeho majitelem. Když jsem uviděla mého zachránce, vyrazilo mi to dech.
"Sasuke!" zavolala jsem a vrhla se mu kolem krku. Hned jsem se zase ale odtrhla, schoulela se na zem a začla brečet. Na tohle jen tak nezapomenu.
Sasuke nejspíš nevěděl co má dělat. Chvíli jen tak přešlapoval, ale nakonec si sedl ke mně a objal mě.
"Ššš, už je to dobrý." uklidňoval mě. Takového ho neznám. Asi po čtvrt hodině mi pomohl na nohy a šli jsme zpátky do tábora. Cestou se mě snažil různě rozveselit, dokonce jsem chvílemi na tu hroznou událost zapomněla. Nejspíš na něho budu muset změnit názor.
Do tábora jsme dorazili asi kolem třetí hodiny ráno. Opatrně jsme přelezli bránku, která byla zamčená a chtěli jsme jít do chatek, když vtom jsme uslyšeli:
"Můžete mi laskavě vysvělit, co tady děláte?" Byl to Kakashi. Nekřičel, aby nezbudil ostatní, ale šlo poznat, že je hodně naštvanej.
"Kde jste ksakru byli? A Sakuro můžeš mi vysvětlit jak to vypadáš? Tak o tomhle si ještě ráno promluvíme. V osm hodin se budete hlásit u mě, je vám to jasný?"
Mlčky jsme přikývli. Ještě před tím, než sasuke zmizel v jeho chatce, jsem mu řekla:
"Děkuju." Usmál se. Holky už dávno spali. Snažila jsem se je nezvbudit, ale moc se mi to nepodařilo, protože jsem v té tmě neviděla ani na krok a zakopávala jsem o různé věci.
"Tak jaký to bylo?" Uslyšela jsem. Nepoznala jsem, kdo se mě ptal, ale odpověděla jsem:
"Povím vám to ráno."
Budík na mobilu jsem měla nastavený už no půl osmé. Chtěla jsem se ještě osprchovat a udělat ze sebe člověka. No a taky se psychicky připravit na nepříjemný rozhovor s Kakashim. Holky ještě spaly, protože mají budíček až na devět. To jenom já musím mít něco extra. Achjo.
Šla jsem si stoupnout před společenskou místnost. Chtěla jsem jít dovnitř, ale bylo zamčeno. Zanedlouho dorazil Sasuke.
"Dobré ráno." pozdravil mě.
"Dobré." Ani jeden jsme neměli chuť ani energii mluvit a tak jsme jenom mlčky vyčkávali na Kakashiho příchod. Přišel s půlhodinovým zpožděním, ale očividně si z toho nic nedělal.
"Pojďte dovnitř." Pobídl nás.
"Takže," začal "může mi někdo z vás vysvětlit, kde jste v noci byli?" Oba jsme mlčeli. Kdyby jsme řekli, že jsme byli na párty, nejspíš by jsme měli hodně velké problémy. Možná by jsme dostali nějakou tu důtku, možná by nás vyhodili ze školy. A kdyby se to dozvěděla moje máma, rozhodně by mě nenechala na intru a musela bych se odstěhovat s ní.
"Zeptám se ještě jednou," zvýšil hlas, "Kde jste v noci byli?" doslova křičel. Trochu jsem sebou cukla.
"Byli jsme se projít." řekl Sasuke.
"Jo tak projít. Sakuro můžeš mi vysvětlit to, že jsi měla roztrhanou sukni?"
"Já-..." nevěděla jsem co říct.
"No tak co?" zakřičel. Nahrnuly se mi slzy do očí.
"Byli jsme v lese. Tak trochu jsme blbli, Sakuře se zachytila sukně o větvičku a roztrhla se." Zase mě zachránil. A musím uznat, že ve lhaní je fakt dobrej. Nejspíš už má nějakou praxi.
"No, pokud vím, bylo už dávno po večerce. Takže uděláme dohodu. Já to neřeknu vašim rodičům, ani vedení školy, ale vy budete každý večer uklízet společenskou místnost a večerka pro vás bude už o půl osmé. Příjdu si vás zkontrolovat. Teď už se jděte připravit, uděláme si menší výlet a zkuste si zase něco provést!" Beze slova jsme odešli.
"Sasuke?" oslovila jsem ho. "Díky."
Usmál se. "Měla by ses naučit improvizovat, chodíš přece do dramatickýho kroužku."
Odpolední výlet se moc nevydařil. Téměř celou dobu pršelo a nikdo z nás neměl deštník ani pláštěnku, takže jsme se vrátili celí mokří. Ostatní se šli převléct na chatky, jenom já se Sasukem jsme museli ještě uklidit společenskou místnost, protože nám za deset minut začínala večerka a nestihli by jsme to. Když už jsme to konečně měli uklizené, šli jsme na chatky. Cestou nás potkal Jiraiya.
"Kakashi mi řekl, že prej jste něco provedli a teď máte večerku už o půl osmý a že vás mám zkontrolovat, protože musel jít za správcem tábora, kvůli tomu, že neteče teplá voda. Zkoušel jsem ho přemluvit, at' vám ji aspoň o hoďku posune, ať s námi můžete hrát hry, ale neustoupil, takže teďka běžte každý na svou chatku, ať už pak za váma nemusím chodit, protože musím hlídat ten zbytek."
"Dobře" řekli jsme a odešli. Když už jsem mířila do svojí chatky, Sasuke mě chytl za ruku a řekl:
"Nechceš jít na chvíli ke mně?"
"Proč?" Fajn, zachránil mě, ale to neznamená že jsme teď nějací kamarádi nebo bůh ví co.
"Tak stejně by ses nudila a když tu Kakashi není... můžeme hrát karty nebo se dívat na film, vzal jsem notebook."
"No, já nevím..."
"No táák!"
"Tak fajn, zachvilku jsem u tebe." Né, na co jsem to zase kývla? Přece nemůžu jít k němu, může z toho být další problém. Když mu prostě nejde říct ne. Vždycky se zadívá těma jeho černýma očima a každýho si zmanipuluje.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alex-chan Alex-chan | Web | 18. června 2012 v 16:34 | Reagovat

tak ja umrem!! :D :D :D vetvička? :D chcela by som vedieť tak klamať :D som odborník ale toto by ma nenapadlo :D :D už chcem ďalšiu časť len nech ich nieje veľa lebo si to chcem vytlačiť aby som si to mohla čítať dookola :D :D (*zasnená*) ak ich bude veľa mama ma zabije a donúti ma kúpiť nový toner do ich pracovnej tlačiarne :D no čo už :D nejak to zamaskujem a poviem, že to je fyzika, chemia, biologia (v istom zmysle aj hej :D :D :D - prejavil sa  v nej úchyl- zase rozprávam v 3. osobe :D) takže proste, "Mami idem sa učiť, to čo si mi už vytlačila!! :D" ...Majte sa :) a chcem aj Return, kedy bude? :D

2 Alex-chan Alex-chan | Web | 18. června 2012 v 20:58 | Reagovat

sakra :D to sú nervy :D :D tak kde je ďalšia časť?? :D :D :D

3 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 18. června 2012 v 21:52 | Reagovat

tak to je husté :D úplne super táto poviedka :D píšeš úžasne :D moc sa teším na pokračko :D

4 niless niless | Web | 19. června 2012 v 13:12 | Reagovat

Jé děkujeme :D na pokráčku se už pracuje :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama