Stronger-6. kapitola

19. června 2012 v 19:05 | Niless |  Povídky
Ták tady máte slibobané pokráčko :) Snad se vám bude líbit. Omlouvám se za chyby, je to napsané docela narychlo :D Příjemné čtení ;)

Zaklepala jsem na dveře a hned po pár sekundách mi Sasuke otevřel. Docela mě zaskočilo, že stál jenom v ručníku.
"Promiň, právě jsem byl ve sprše, po tom dnešním výletě. Pojď dál."
Jejich chatka se mi zdála o něco větší než ta naše. To bude asi tím, že jich tu spí víc. Když se Sasuske oblékl zapnul notebook.
"Dáš si něco na pití?"
"Možná čaj." řekla jsem. Odešel ho uvařit do miniaturní kuchyňky a já si zatím sedla na postel, na které byly poházené různé věci. Zaujala mě jedna knížka co tu ležela. Je jasné že nesedím na Sasukeho posteli, protože ta knížka je o středověku a pochybuju, že on se o takové věci zajímá.
Po chvilce mi přinesl čaj. Odhodil nějaké věci ze stolu a položil ho na něj. Sedl si k notebooku a zeptal se mě:
"Tak na co se kouknem?"
"Co tam máš?"
"No, skoro samé horory."
"Okey, tak tam jeden dej." Horory sice nemám moc v lásce, lépe řečeno přímo je nesnáším, ale aspoň něco. Zapnul film a šel si sednout za mnou na postel.
"Saukro, nějak se třeseš, nechceš deku?"
"Jo, to by bylo fajn." Nejspíš jsem se na tom blbým výletě nachladila.
Přehodil přes nás deku. Jo přesně tak - přes nás, né přes mě, ale přes NÁS. Nechci být sobecká, ale on se nezmínil, že by mu byla zima a já se teď cítím divně a najdenou vůbec nevím kam dát ruce. Jsem z něho nervózní. Ani po chvilce ze mě ta nervozita nespadla, ale aspoň už jsem věděla, co s rukama. Měla jsem je na obličeji a zakrývala jsem si jima oči, protože ten horor byl fakt strašidelnej. Navíc už byla docela tma, takže jsem se bála ještě víc.
"Ty máš strach!" ušklíbl se na mě Sasuke a začal se smát. Protočila jsem oči. On mě ale chytl kolem ramen a pevně mě držel. Nechápala jsem, co to dělá, ale hned mi bylo líp a měla jsem pocit bezpečí. Po chvíli jsem cítila jak na nás oba přichází únava. Cítila jsem, jak se mi zavírají víčka.
Probudila jsem se na Sasukeho hrudi. Pomaličku jsem vstala, abych ho neprobudila, a koukla se, kolik je hodin. Za deset minut bude půlnoc. Jeho spolubydlící tu ještě nebyli. Nejspíš hrajou nějaký přiblblý hry s Jirayiou a Kakashim. Nevím jestli se mám vrátit na svoji chatku nebo zůstat. Usoudila jsem, že bude lepší, když půjdu. Začala jsem se obouvat, když v tom mě někdo chytl za ruku. Strašně jsem se lekla. Samozřejmě, že to byl Sasuke.
"Ty už jdeš?" Zeptal se poněkud sklesle.
"Radši půjdu, než se kluci vrátí." Odpověděla jsem.
"To je ale škoda." Řekl a pohladil mě po vlasech. Usmála jsem se. Začal se ke mně přibližovat. Cítila jsem jeho dech. Byl tak blízko, že jsme se dotýkali špičkami nosu. Dal mi ruce kolem pasu a mě nezbývalo nic jiného, než mu je dát kolem krku. Nejradši bych utekla, ale strašně mě to k němu táhlo. Vtom někdo rozrazil dveře. Byli to jeho spolubydlící a strašně se něčemu smáli. Nejspíš si ty hry dost užili. Rychle jsme se se Sasukem zase pustili.
"Sasuke škoda že jsi tam dneska nebyl! Kakashi nepřišel, tak nám Jiraiya nechal volnou zábavu a..." Řekl jeden z nich a strašně se začal smát.
"Ale no tak, ty nevidíš že tu měl Sasuke společnost a právě jsme je vyrušili? Klidně pokračujte!" Řekl někdo další, ale to už jsem měla obuté boty.
"Ne to je v pohodě, zrovna odcházím." Řekla jsem a rychla odešla. Sasuke na mě ještě volal, ale radši jsem se už nevracela.
Když jsem přišla do naší chatky, holky se už chystaly jít spát.
"Sakuro, myslely jsme, že už spíš." Řekla překvapeně Hinata.
"No...byla jsem se ještě projít." Naštěstí byly tak unavené, že se mě už na nic neptaly.
Celou noc jsem si přemítala tu věc se Sasukem. Co to mělo být? Snažil se mě políbit. Bůhví, kam až by to zašlo, kdyby se kluci nevrátili.
Ráno jsme všechny zaspaly o půl hodiny.
"Sakra, sakra, sakra!" Nadávaly holky, protože si nenalíčily budík. Taky jsem dost nadávala, ale rozhodně jsem nepoužila slovíčko "sakra". Rychle jsme se oblékli a běželi nenamalované a neučesané na snídani. Když jsme tam doběhli, strašně jsme si oddechli, protože tam nebyl ani jeden z našich učitelů. Šli jsme si vzít snídani, když v tom jsem uslyšela Karin:
"Haruno, máš fakt pěkný kalhoty!" Zase má něco proti mně, jak já ji nesnáším! Koukla jsem se na svoje kalhoty a...To snad né! Zapomněla jsem si je převléct a teď mám na sobě pyžamo. Ale co, smála se tomu jenom Karin a pár holek u jejího stolu. Šla jsem si nalít čaj, když v tom za sebou slyším:
"Fakt sexy pyžamo Sakuro." Zašeptal mi do ucha Sasuke. Trochu jsem se začervenala, protože na nás čuměla půlka jídelny. Když jsem si přisedla k holkám, měli hned spoustu otázek. Naštěstí jsem nestihla odpovědět ani na jednu, protože se otevřely dveře jídelny a vstoupil Jirayia. Pomalu došel na své obvyklé místo u stolu, zůstal stát a odkašlal si. Vypadal strašně unaveně a měl kruhy pod očima.
"Děcka..." začal "jak dojíte snídani, půjdete na svoje chatky, sbalíte si všechny věci a ještě před obědem odjíždíme." Cože? Odjíždíme? Teda né, že by se mi tu líbilo, ale zajímal by mě důvod. Zjevně by to zajímalo i ostaní, protože všichni začali křičet na celou jídelnu, že nikam nepojedou.
"Dobře, dobře, uklidněte se, řeknu vám proč odjíždíme." Všichni ztichli.
"Nemáme druhý dozor. Kakashiho srazilo auto."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 19. června 2012 v 21:11 | Reagovat

no tak toto...Kakashi by mal prestať nosiť tú čelenku cez oko (ak ju v tejto poviedke nosí), lebo potom nevidí a takto to dopadá :D ale je to bomba :D už som si, že sa pobozkajú a ty takto :D

2 Ita Uchiha Ita Uchiha | Web | 19. června 2012 v 21:36 | Reagovat

pěkné počteníčko, napsala jsi to pěkně, mě se to líbilo, chyb jsem si nevšímala :-D

3 Figarow Figarow | Web | 20. června 2012 v 15:00 | Reagovat

Hezké, pokračování! :D Každopádně ano, přidám si vás do SBének ^^

4 Alex-chan Alex-chan | Web | 20. června 2012 v 15:53 | Reagovat

no páni :D  rak auto jo? :D :D trak to asi nemal veľa šťastia :D ....teším sa na pokračko :) a to akože už budú preč alebo tam ostanú?? :D hrozne sa mi to pači :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama