Stronger-7. kapitola

24. června 2012 v 21:21 | Niless |  Povídky
Za deset minut nám jede vlak zpět do školy. Naprosto nesnáším čekání na nádraží. Všude je plno lidí, každý někam spěchá, každou chvílí někdo něco hlásí rozhlasem. Navíc, teď jsme všichni absolutně bez nálady, ještě že Kakashi bude v pořádku. Jirayia říkal že si pár týdnů poleží v nemocnici, ale přežije.
Sedím na svém zavazadle a znuděně se koukám kolem. Hinata si povídá s holkama, Sasuke...SASUKE na mě právě mrkl a usmál se. No super. Vůbec nevím jak se k němu po té noci chovat.
Nastoupili jsme do vlaku. Opět jsme museli stát v uličce. Cesta naštěstí strašně rychle uběhla a zanedlouho jsme byli doma. Uvědomila jsem si, že i když jsme se vrátili dřív, mamča už je na druhé straně zeměkoule, proto musím jít na intr. Šla jsem se zeptat za ředitelkou, do kterého pokoje se můžu nastěhovat.
"Pokoj číslo 16" řekla. "Máš štěstí, budeš mít jenom jednu spolubydlící, navíc je strašně milá, určitě si budete rozumět." Uuf. Už jsem se lekla že budu mít na pokoji plno protivných lidí, protože tahle škola je jich plná.
Vešla jsem do budovy, kde budu bydlet. Je to tu docela hezký. Dole je společenská místnost s telkou a v dalších čtyřech poschodích jsou pokoje. Můj pokoj je ve druhém patře. Ještě že to není moc vysoko, nechtělo by se mi šlapat schody, kdyby se náhodou pokazil výtah. Šla jsem až na konec chodby. Pokoj číslo šestnáct. Pomalu jsem otevřela dveře a...
"Áááááááááááááááááá!!!!!!" křičeli jsme obě.
"Karin co tady sakra děláš?"
"Já? To mi řekni spíš ty! Tohle je můj pokoj!"
"To si ze mě děláš pr*el, ne? Tady mám bydlet já!" Ne, ne, ne, ne, ne! To přece nemůže být pravda!
"Á Karin, vypadá to, že dorazila tvá nová spolubydlící." promluvil někdo.
"Já jsem Tsunade, dělám tu vychovatelku." řekla a natáhla ruku na pozdrav.
"Sakura." řekla jsem a dál stála jako opařená. Přece nemůžu být na pokoji s Karin! Vzhledem k tomu, že bych jí nejraději vlepila za každý její pohled, usuzuji, že tohle nedopadne dobře.
"Ták Sakuro, šup šup, jdi si vybalit, o půl šesté jdeme do jídelny na večeři." Stoupla jsem si doprostřed pokoje a rozhlížela se, kde asi budu spát. Volné postele jsou tu ještě dvě. Zaberu si tu, která je nejdál od Karin.
Páni, ta holka asi není normální - je tu velké zrcadlo, pod kterým je polička. Má na ní asi dva miliony různých šminek, voňavek, štětečků a bůhví čeho ještě. To mě stačí jedna malá kabelka se základními věcmi - pudrem řasenkou a leskem na rty. Nepotřebuju tunu make upu. Otevřela jsem skříň, abych si mohla vybalit oblečení, jenže všechny poličky už byly plné jejích věcí.
"Karin, udělej mi místo."
"Tak na to zapomeň." Dělá si srandu? Kam si mám jako dát svoje věci?
"Dělej!"
"Řekla jsem že ne!" Ne? Jak myslí. Chtěla jsem jít po dobrém, ale když to nejde...naštvala jsem se a téměř celý obsah skříně jsem jí vyházela na podlahu. Karin zrudla jako rajče a začala se vztekat.
"Sakuro ty seš taková kráva! Za to zaplatíš!" začala křičet a vrhla se na mě.
Zatahala mě za vlasy. "Auu!" vyjekla jsem. To přehání! Kousla jsem ji do ruky. Vtom někdo vtrhl do dveří.
"Holčičí bitka!" zakřičel klučičí hlas. Obě jsme se otočily, aby jsme zjistily, kdo to je. Itachi? Co ten tady dělá? Slezla jsem z Karin, protože doteď jsem jí seděla na zádech a snažila se ji uškrtit. "Vy tady jako neklepete?" řekla jsem naštvaně, protože nás vyrušil zrovna když jsem vyhrávala. "Promiň, jen jsem si přišel pro svůj ručník." Svůj ručník? Kde se tu asi vzal? Že by měla Karin něco s Itachim? No, radši se nebudu ptát.
Najednou někdo na chodbě zakřičel:
"Holčičí bitka? Kde?"
"Jdeš pozdě Gaaro." řekl Itachi a začal se smát.
"Achjoo." povzdychl si Gaara. Mezitím se na chodbě seběhla skupinka kluků. No jo, na slovo BITKA, a ještě k tomu HOLČIČÍ, by zareagoval snad každej. Karin si začala sesbírávat oblečení ze země a já jsem vyšla na chodbu za účelem najít koupelnu. Jo přesně tak - koupelny jsou tu společný, samozřejmě jsou rozdělené na holky a kluky, ale i tak. V koupelně bývám vždycky alespoň hodinu a teď mě tu budou rušit ostatní holky z intru. Šla jsem až na konec chodby, když vtom za sebou slyším:
"Sakuro, co tady děláš?" otočila jsem se a tam stál Sasuke. Úplně jsem zepomněla, že on tu bydlí taky. Sakra.
"No...já tu teď jaksi bydlím."
"Aha..." řekl a já už jsem se chystala pokračovat v cestě. "A kde máš pokoj?" zeptal se ještě.
"Mám šestnáctku" odpověděla jsem.
"Cože šestnáctku? Počkat, ale tam bydlí... Karin!" hned jak to dořekl začal se mi strašně smát. Moc dobře ví, že se s Karin nesnášíme. Vlastně, ví to celá škola. Každý vždycky čeká, co si zase provedeme.
"Moc vtipný." řekla jsem otráveně a odešla.
Otevřela jsem dveře od koupelny. Bylo tu asi deset sprch vedle sebe. Čekala jsem že to bude horší, ale vypadá to tady čistě. Jediné co mě zarazilo bylo to, proč je tu jenom jedno zrcadlo. Na tomhle patře je spousta holek a mají se vejít k jednomu zrcadlu? Super. Ale radši se budu mačkat s dalšíma holkama tady, než kdybych musela stát před zcadlem, které má Karin v pokoji, vedle ní. Když jsem okoukla koupelnu a trochu si opláchla obličej studenou vodou šla jsem zpátky na pokoj. Karin už tam naštěstí nebyla, tak jsem si mohla v klidu vybalit věci. Překvapilo mě, jaký je tu najednou klid. Počkat... není náhodou večeře?! To je fakt dobrý, klidně mě tu nechali a já nevím kde je jídelna. Vyšla jsem na chodbu a uslyšela jsem nějaké kroky na schodech které vedly z patra nad náma. Že by se taky někdo zapomněl? Mohla bych jít s ním. Šla jsem počkat ke schodům a zanedlouho se vyřítil Itachi. Když mě uviděl hezky se usmál a nejspíš vytušil, co se mi stalo.
"Sakuro... jdeš pozdě na večeři." řekl a ušklíbl se. Ten jeho úšklebek je stejný jako Sasukeho. Takový trochu výsměšný, ale přitom strašně sexy.
"To ty taky." zasmála jsem se. "Nevím kde je jídelna." řekla jsem po chvilce.
"Pojď, zavedu tě tam."

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 24. června 2012 v 23:15 | Reagovat

supeeeeeer :-D tak ale si ma dorazila s tou Karin :-D som myslela, že či tam neni chyba :-D a kukám: a fakt je tam Karin! :-D teším sa na pokračko :-D

2 Alex-chan Alex-chan | Web | 25. června 2012 v 14:13 | Reagovat

JO JO JO!!! :-D  :-D  :-D chcem viac scén s trhaním vlasov a dusením :-D  :-D  :-D úplne bomba, asi by som trpela keby som musela byť ja niekde v jednej miestnosti s našou miestnou barbinou takže úprimne Sakuru ľutujem :-D som zvedavá kto koho zabije :-D  :-D

3 Stanush Stanush | Web | 25. června 2012 v 19:24 | Reagovat

paraada, uplne bohovske!!! :D rychlo dalej! :-D

4 Figarow Figarow | Web | 25. června 2012 v 20:44 | Reagovat

POhni.....Dělej....Další díl chci zítra! :DD Kawaii :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama