Říjen 2012

Breath Of Life- Úvod

28. října 2012 v 18:25 | Nilee |  Povídky
Ahoj, po dlouhé době jsem dostala nápad na novou povídku. Je o životě holky (Sakury). Nebudu vám sem přidávat obrázky postav které v téhle povídce budou, protože zatím nevím jak se to celé bude vyvíjet dál. Tahle povídka je zaměřená hlavně na zpívání a věřím že tohle bude moje nejlešp í povídka, protože ke zpívání mám velký vztah.
Užijte si to. A napište váš názor.
Páá ♫Nilee♫

Tohle je můj život. To co dělám je můj sen. To místo kde stojím, pocit který mám když zde stojím. Tváře lidí okouzlených mým výkonem. Tohle je to co chci nejvíc. Nic lepšího mě nemohlo potkat. Jsem nadšená za to jak žiju svůj život. Špatný výsledek mě posune o kus dál a trable v normálním životě ještě dál. Miluji zpívání. Když stojím na podiu nic jiného nevnímám a plně se soustředím na hudební podklad. Snažím se vžít do písničky celým svým srdcem a podat co nejlepší výkon. Podpora je obrovská. Chodím do Hudebního Domu na kraji města. Je to vlastně taková škola, kde se učíme zpívat. Vůbec to není jako škola, spíše to bereme jako zábavu. Máme tři učitele. Dvě učitelky a jednoho učitele. První učitel se jmenuje pan Smith a učí jenom kluky. Potom je tu učitelka, která je jako záskok, když někdo z učitelů onemocní, což se nestává moc často. Jmenuje se paní Millerová- ta je z učitelů nejstarší. Má asi tak 40 let a nikdo ji nemá moc rád. A učitelka, která učí mě je jednoznačně ta nejlepší učitelka na celém světě. Jmenuje se paní Wilsonová, no.. spíše slečna Wilsonová, protože ještě nenašla toho pravého a nikdy se nevdala. Je strašně hodná a vtipná. Bavíme se spolu jako nejlepší kámošky. Říkáme si co právě letí za oblečení, drby a hlavně když má někdo z nás problém poradíme si. Mám ji moc ráda. Nemám žádnou nejlepší kamarádku, takže mi ji nahrazuje slečna Wilsonová. Do téhle hudební školy chodím už 2 roky a pořád mě to moc baví. Někteří z nás se touhle školou připravují na konzervatoř. No připravují se na ni ti kteří jsou ještě na základní škole. Já jsem svou šanci promarnila a nebyla jsem dostatečně připravená na to abych šla na konzervatoř. Teď už jsem plně připravená, ale je pozdě. Bohužel. Mohla bych být slavná. Hodně slavná, teda říká to celá má rodina a dokonce i všichni tři učitelé v této škole. Nebudu tomu říkat škola, to zní strašně divně. Budu to prostě nazívat zpěv. Do zpěvu chodím dvakrát týdně. Kromě zpěvu chodím na střední školu uměleckou. Je směrována na malířství, sochařství, design a tak dále. Sice by bylo lepší kdybych chodila na konzervatoř, ale malba a kresba je mé druhé já. Jak to tak vyprávím, říkám si že jsem nějak moc umělecky založená. Jsem na sebe pyšná. Na střední se s nikým nebavím. No, bavila bych se, ale nikdo se nechce bavit se mnou. Vůbec nevím proč, nejsem vůbec škaredá a ani tlustá, nebo vychrtlá. Nemají důvod se se mnou nebavit. Mojí osobností to nebude. Nechci se moc chválit, ale nemám problém se s někým skamarádit, nebo normálně bavit. Abyste věděli aspoň trošku jak vypadám, mám dlouhé růžové vlasy, smaragdově zelené oči, menší rtíky a jsem menšího vzrůstu. Ano, slyšíte dobře.. Růžové vlasy. Narodila jsem se tak a nehodlám si ničit vlasy různými chemikáliemi. Zůstanu taková jaká jsem, ať se to někomu líbí, nebo ne. Už jsem na to přišla. Ostatní se se mnou nebaví určitě protože mám růžové vlasy. Soudí podle obalu, nikoliv podle vnitřku a to není fér.
Jo a ještě něco.. Jmenuji se Sakura (jo, je to název stromu!).

Milí...

28. října 2012 v 18:24 | Niless |  Naše blbosti
Ahojte :)
Nejsme si tak nějak jisté, zdá některé z našich Sbének ještě naším Sbénkem zůstalo. Každopádně, jestli jo, tak...jenom omluva za naši velkou neaktivitu nestačí. Nevíme, jak dokázat, že je nám to hrozně líto, že jsme na blog úplně zapomněly. No, nedávno jsme opět chytily správnou inspiraci a rády by jsme se k psaní našich povídek vrátily. Možná, že to nikdo číst nebude. To nevadí, z velké části to děláme hlavně pro čtenáře, ale také pro sebe. Do povídek zahrnujeme hodně své aktuální pocity a už několikrát se v povídce objevila situace, která se opravdu stala a stala se nám. Sportovci své nálady "vyběhávají", někdo mlátí do boxovacího pytle no a my se vždycky prostě "vypíšem". :)
Doufáme, že snad si občas někdo něco z naší tvorby přečtě. :)

Vaše NILESS ♥